Moje tvorba

Programuji v Pascalu a jeho mutacích (Delphi,Fand), v Asembleru a Visual Basicu.

Mám za sebou již cca 30 různých programů či prográmků. Některé z nich budu nabízet zde na těchto stránkách a postupně je vylepšovat. Ostatní programy jsou popsány na stránce Oldies. Některé programy zde nejsou vůbec uvedeny.

Nebude-li řečeno u daného programu jinak, jedná se o tzv. FREEWARE, tedy o programy určené k bezplatnému šíření. Obsah daného balíku software (ZIP soubor) není povoleno měnit.

Do užitkových programů jsem jako první zařadil program KNIHY, což je program na evidenci výpujček knih a videokazet.Bližší informace jsou zde.

Další z užitkových programů je TEST - prográmek na jednoduché přezkušování z daných testů. A ještě jeden program: Zakázky

Nejžhavější novinkou (z roku 1999) je CVVZ (dřívější jméno CVČ) - program pro evidenci účastníků konference.

V systémových programech mám uveden program VIDEOTEST. Tímto programem si osahávám videokartu v daném počítači. Balík programů obsahuje též další pomocné programy, bližší informace jsou zde.

V systémových programech je též balík programů TEXTSAVE, který ukládá textové obrazovky do souboru. Určeno pro použití tam, kde není použit Microsoft Windows (PRNTSCR) nebo kde Windows nevyhovuje (SCRNSAVE). Bližší informace zde.


Jiné stránky: o úroveň výše ] [ Moje tvorba ] Nápovědník ] Linky do světa ] Drivery ] SSP ] Citizen Band - Packet Radio ] Pro pobavení ] Titulky ] Hry na hrdiny ] Blog ]

Programování: O kompaktabilitě ] Oldies.. ] CVVZ ] Kazety ] Knihy ] Lidé ] Testy ] TextSave ] Videotest ] Zakázky ]


Tato stránka byla autorem Webu naposledy ručně editována nebo automaticky upravena  29.03.2015 00:47:53
počet přístupů