Stažení UFANDu

Originální soubory lze nalézt na Webu výrobce PC FANDu - www.alis.cz - Alis s.r.o. Česká Lípa a toto stažení doporučuji všem, kteří se obávají virů, které bych snad mohl mít na svém počítači.

Ti co věří mě (a antivirovému programu AVG) mohou použít zde uvedené soubory.

Pokud se soubor nestáhne, ale otevře v novém okně, budete si muset uložit odkaz jako soubor (z Microsoft Exploderu, nebo Netscape Navigatoru se klikne pravým tlačítkem a zvolí se správná volba z menu…) .

Verze Fandu 3.0 (3.01)

Je-li u mého programu značka Funkční ve fandu 3.0 můžete si stáhnout tuto verzi PC FANDu (jeden ZIPový archiv). Verze 3.01 je verze 3.0 s opravenými chybami.

popis souboru
UFAND 3.01 325 864 B UFAND301.ZIP

Verze Fandu 4.0

Je-li u mého programu značka Funkční ve fandu 4.0 můžete si stáhnout tuto verzi PC FANDu (dva ZIPové archivy). Potřebovat budete vždy společnou část a pak jednu z některou variant.

Verze:
A Toto je nesíťová monouživatelská verze, která umí z PC FANDu vše a s touto verzí jsou zkoušeny všechny mé programy. S programy se smí šířit jako FREEWARE.
B Tato verze je rovněž nesíťová monouživatelská verze a je ochuzena o všechny funkce s grafikou (grafy, obrázky), ale zase zabírá méně paměti, takže ji lze využít všude tam, kde je málo paměti a program neobsahuje grafické funkce (případně je nevyužíváme). Mé programy (např.CVVZ,KNIHY) fungují, pokud nepřejdete do menu statistiky, případně pokud si nezapnete práci v grafice, program TESTY (zkoušeno na verzích 1.02 -1.04) nejde spustit vůbec. S programy se smí šířit jako FREEWARE.
C Tato verze je rovněž nesíťová monouživatelská verze a je přímo připravena pro počítače obsahující koprocesor. S programy se smí šířit jako FREEWARE.

popis souborů
společná část 119 311 B UFANDH.ZIP
Ufand 4.0 var. A 324 476 B UFANDA.ZIP
Ufand 4.0 var. B 225 405 B UFANDB.ZIP
Ufand 4.0 var. C 330 764 B UFANDC.ZIP

Přečtěte si rovněž stránku popisující práci s FANDEM


Tato stránka byla autorem Webu naposledy ručně editována nebo automaticky upravena  29.03.2015 00:47:54
počet přístupů