Vampire the Masquerade

Pokud vím, je pouze jeden způsob, kterým se ze smrtelníka může stát se upír. Stydím se, když si připomenu, že jsem chystal tento osud pro vás, a raduji se z toho, že mě v tom Prozřetelnosti zabránila. Opravdově lituji věčného soužení, které se téměř stalo vaším osudem. V legendě je zrnko pravdy de gustando. Aby se stal [člověk] upírem, musí ztratit všechnu krev -ale to je pouze část hrůzy. Mortui exssangvinian mortui veri, i kdyby nic dalšího nebylo uděláno; [upíří] tesák zabíjí stejně trvale jako čepel nebo kulka. Jak smrtelník stojí na pokraji zániku, jak tělo pomalu umírá, upíří útočník se může rozhodnout ušetřit oběť smrti, nebo jí upřít milost nebe, to je pro každého jeho rébus. Nahrazením odebrané smrtelníkovy krve trochou upírovy vlastní je Potomek vytvořen….

Tolik výňatek z preambule pravidel.

Soubor s českou verzí textu (některé části nejsou z angličtiny přeloženy) je připraven ve Wordu 97 a následně byl zazipován.

Máte-li někdo kompletněji přeloženou verzi, prosím pošlete mi ji.

Pokud se soubor nestáhne,ale otevře v novém okně, budete si muset uložit odkaz jako soubor (z Microsoft Exploderu, nebo Netscape Navigatoru se klikne pravým tlačítkem a zvolí se správná volba z menu…)

o úroveň výše ] Ad&d ] Amber ] Dračí doupě ] Gurps ] ShadowRun ] [ Vampires ] Larp ] Další ... ]


Tato stránka byla autorem Webu naposledy ručně editována nebo automaticky upravena  28.03.2015 01:06:17
počet přístupů